|
|
|
|
 |
gsylvie
2007-01-15 16:43:26
|
2362
|
Nagyon köszönöm a választ!
Az nagyon jó, ha a helyszínen lehet venni sok mindent, csak azon elmélkedtem, hogy biztosan nagyon drága lehet....
A függönnyel kapcsolatban akartam is még kérdezni, hogy a tetejére is kell-e anyag, mert arra gondoltam, anyukámmal megvarratnám úgy, hogy csak rá kell húzni, és fedi négy oldalon, plussz előröl lehetne függöny feelingje (mint a színházakban előadás alatt ahogyan szét van húzva), tehát a cicából nem takarna sokat, csak olyan kis pofás kinézetet adna szemből. Van esetleg ilyen webáruház(remélem nem kérdezek nagyon hülyeséget)? Mert az olyan jó lenne, ha tudnék ötleteket venni.
Köszönjük cicámmal a bókokat!
Hát ez a catwalk!!! Ha az új lakásba költözünk, biztosan felszerelkezünk ilyenekkel. Bár az én cicám nem mászik mindenhova (vagy csak még nem?), de ha lenne hova, lehet mászna.   |
|
 |
norsycat
2007-01-15 15:17:27
|
2360
|
| Ja, és a ketrec aljára feltétlenül vigyél valamilyen szőnyegfélét, ami puha, meleg. És a tetejére se árt teríteni anyagot. Ezen kívül almos tálka, vizes és kajás edény szükséges és valami játék, vagy kispárna otthonról, amit a cica szeret. |
|
A hozzászólás:
 |
norsycat
2007-01-15 15:14:15
|
2359
|
Hű, nagyon szép kis cica!
Ketrecfüggönyt nagyon könnyen tudsz varrni. A méretek, oldalt 70x70, hátulja 140x70 ha dupla ketrec, 70x70 ha szimpla ketrec. Felfogathatod függönycsipeszekkel a helyszínen, de ez tart a legtöbb ideig. Vagy varrsz a tetejére hajtókát, amit felkötsz, vagy kötőket, amivel szintén több helyen felkötöd, ahogy neked legjobban tetszik. Azt kalkuláld bele, hogy hátul van ajtó, amin kiveszed a macsekot, úgyhogy fontos, hogy gyorsan félre tudd hajtani a függönyt. A lila szín biztosan jól állna a cicusnak. Általában a kiállításon is árulnak készre varrt függönyöket, különböző színekben. Előlapot is tudsz ott venni. |
|
Előzmény:
 |
gsylvie
2007-01-15 14:42:21
|
2357
|
na, hátha most sikerül a kép  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|