Keresés

Részletes keresés

BuNnY Creative Commons License 2007-01-15 16:34:03 4720
Naja. Most hogy voltál édesvízben pl. megpróbálom kivetetni a ketegóriákból :P
A hozzászólás:
Analóg Creative Commons License 2007-01-15 13:55:51 4719
És pontozását! Össze kellene megint ülni a Galatheában!
Előzmény:
BuNnY Creative Commons License 2007-01-15 13:50:36 4718

Aránylag egy srófra jár az agyunk, a hétvégi oktató találkozón felvetettem Bélának és Gyurinak is, hogy a 2 év múlva esedékes OB kategóriáit jó lenne még idén, lehetőleg a nyári szezon előtt véglegesíteni, és betolni a köztudatba, hogy a nép fel tudjon rá készülni.

 

Támogatták az ötletet, úgyhogy valószínűleg így lesz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!