|
|
|
|
 |
Analóg
2007-01-15 13:55:51
|
4719
|
És pontozását! Össze kellene megint ülni a Galatheában!
|
|
A hozzászólás:
 |
BuNnY
2007-01-15 13:50:36
|
4718
|
Aránylag egy srófra jár az agyunk, a hétvégi oktató találkozón felvetettem Bélának és Gyurinak is, hogy a 2 év múlva esedékes OB kategóriáit jó lenne még idén, lehetőleg a nyári szezon előtt véglegesíteni, és betolni a köztudatba, hogy a nép fel tudjon rá készülni.
Támogatták az ötletet, úgyhogy valószínűleg így lesz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|