Keresés

Részletes keresés

Gabinet Creative Commons License 2007-01-15 17:35:43 2364
Szia. Januárban a Felis Hungária FIFe kiállítása lesz a Savolya parkban, a mienk, TCA és hagyományos, február 10-11-én lesz a Lurdy Házban.
A hozzászólás:
gsylvie Creative Commons License 2007-01-15 13:52:07 2355

Sziasztok!

 

Új tag vagyok! Van egy gyönyörűséges ragdoll kiscicám, a januári kiállításra szeretném elvinni, ami most lesz Bp.-en. Kicsit beleolvasgattam a fórumba, de remélem megértitek, nem volt türelmem végigolvasni...

 

Még kölyök kategóriában szeretnék vele indulni, ugyanis csak februárban lesz kerek 6 hónapos. Ez lesz az első kiállításunk. Voltam már több kiállításon körülnézni, de megmondom őszintén, nem figyeltem meg rendesen a részleteket. Nagy kérdésem lenne, hogy a "függyönyt" hogyan kell megcsinálni, esetleg tudnátok-e nekem képeket küldeni, a tieitek hogyan nézett ki, vagy esetleg weblinket. MÉg a függöny csak-csak, de a ketrc elejére honnan lehet beszerezni olyan "hálót"? Tudjátok, hogy ne tudjanak benyúlkálni a kíváncsiskodók.

 

Én egy halványlila függönyre gondoltam,amitől olyan "kislányszobának" tűnik majd. SZerintetek ez a szín ki fogja emelni az én fehérke cicámat? (seal mitted egyébként)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!