|
|
|
|
 |
Gabinet
2007-01-15 17:35:43
|
2364
|
| Szia. Januárban a Felis Hungária FIFe kiállítása lesz a Savolya parkban, a mienk, TCA és hagyományos, február 10-11-én lesz a Lurdy Házban. |
|
A hozzászólás:
 |
gsylvie
2007-01-15 13:52:07
|
2355
|
Sziasztok!
Új tag vagyok! Van egy gyönyörűséges ragdoll kiscicám, a januári kiállításra szeretném elvinni, ami most lesz Bp.-en. Kicsit beleolvasgattam a fórumba, de remélem megértitek, nem volt türelmem végigolvasni...
Még kölyök kategóriában szeretnék vele indulni, ugyanis csak februárban lesz kerek 6 hónapos. Ez lesz az első kiállításunk. Voltam már több kiállításon körülnézni, de megmondom őszintén, nem figyeltem meg rendesen a részleteket. Nagy kérdésem lenne, hogy a "függyönyt" hogyan kell megcsinálni, esetleg tudnátok-e nekem képeket küldeni, a tieitek hogyan nézett ki, vagy esetleg weblinket. MÉg a függöny csak-csak, de a ketrc elejére honnan lehet beszerezni olyan "hálót"? Tudjátok, hogy ne tudjanak benyúlkálni a kíváncsiskodók.
Én egy halványlila függönyre gondoltam,amitől olyan "kislányszobának" tűnik majd. SZerintetek ez a szín ki fogja emelni az én fehérke cicámat? (seal mitted egyébként)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|