Keresés

Részletes keresés

Raszputyin Sib Creative Commons License 2007-01-15 13:41:59 2354

Hát itt vagyunk, sziasztok! Sok jó hír nincsen, valahogy most csak az osztrákok és a belgák szerepeltek jól, a legtöbben (közel 17 magyar macska volt) 1-2 kokárdát kaptunk csak, így sajnos átfogó összeesküvésre gyanakszunk :(

Szerencsére legalább Parázs (némi helyreigazítás után) megkapta a megérdemelt Best of Best díjat!

 

Mi a kiállításra indulás előtt még Csehországba tettünk kitérőt, hogy elhozzuk új cicánkat, Katyusha Wings-et.

Íme ő :)

 

A hozzászólás:
norsycat Creative Commons License 2007-01-15 13:35:22 2353
Hétvégi kiállításról valami jó hírt mikor kapunk?-:))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!