|
|
|
|
 |
Raszputyin Sib
2007-01-15 13:41:59
|
2354
|
Hát itt vagyunk, sziasztok! Sok jó hír nincsen, valahogy most csak az osztrákok és a belgák szerepeltek jól, a legtöbben (közel 17 magyar macska volt) 1-2 kokárdát kaptunk csak, így sajnos átfogó összeesküvésre gyanakszunk :(
Szerencsére legalább Parázs (némi helyreigazítás után) megkapta a megérdemelt Best of Best díjat!
Mi a kiállításra indulás előtt még Csehországba tettünk kitérőt, hogy elhozzuk új cicánkat, Katyusha Wings-et.
Íme ő :)
 |
|
A hozzászólás:
 |
norsycat
2007-01-15 13:35:22
|
2353
|
| Hétvégi kiállításról valami jó hírt mikor kapunk?-:)))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|