Keresés

Részletes keresés

El Che Creative Commons License 2007-01-15 11:28:10 4714
Szerintem kérdezd meg itt. Hacsak nem titkos a hely, mert ilyet is rebesgetnek időnként.:D
A hozzászólás:
áááááávadász Creative Commons License 2007-01-15 11:24:05 4713

Bunny,

 

Ha van infó, jó lenne, ha a verseny díjazott képi mellé kikerülne, hogy hol készültek.

Engem érdekelne.

 

köszi: áááááávadász

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!