Keresés

Részletes keresés

Miczukó Creative Commons License 2007-01-15 16:03:22 2361

Sziasztok!

Nálunk már fut a catwalk projekt! A szobában, és az erkélyen is! Imádják a macsekok!

A mienk ugyan nem olyan szép, de költségkimélő. A tetejére szőnyeget raktunk, így biztonságos is.

mr.debutante Creative Commons License 2007-01-15 10:06:09 2352

Szia!

Megnéztem,és nagyon tetszik.Ötletes megoldás,főleg a "mászós" macskafajtáknak kíváló---

A hozzászólás:
BlackMagic Creative Commons License 2007-01-14 22:28:56 2350

Sziasztok!

 

Huh, de felpörgött a topic! Legalább lehet belőle tanulni. :)

Én csak ezt akartam megosztani veletek, szerintem nagyon ötletes:

http://www.katwallks.com/customerphotos.htm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!