Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2007-01-14 15:11:09 573

"Én mindig úgy tudtam, hogy a Hoya márkásabb cég, mint a HAMA."

 

Jól tudtad :)

 

Pl. most vették meg a Pentaxot kilóra...

A hozzászólás:
panabubus Creative Commons License 2007-01-14 15:06:34 572
Most éppen elvagyok egy adapter-megoldással, van egy 55-ösöm, amit átalakítóval tudok használni egy 52-es tubusra is. Végülis, a gépem eredeti gyári tubusa 72-es, de azzal még ráérek, mert nem tud még infrát. (Érzékenység szempontjából.)


A kérdésem inkább elméleti lett volna, ami a komolyabb része a dolognak.
Ugyanis voltam egy boltban, ahol átalakító gyűrű után érdeklődtem, a panámhoz. És ott mondta az eladó (és itt gyűrű lett volna a téme) hogy HAMA-ban kb. 2700-3000 pénz (és akkor ezexerint mégsem olyan hiéna a Pálvölgyi cég, amint erről volt szó) lenne, ha meg Hoya-ban lenne, akkor az csak 1300.- kb. Én mindig úgy tudtam, hogy a Hoya márkásabb cég, mint a HAMA.
Előzmény:
madgie Creative Commons License 2007-01-14 13:56:43 559
Hány milliméteresben kellene amúgy?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!