|
|
|
|
 |
madgie
2007-01-14 15:11:09
|
573
|
"Én mindig úgy tudtam, hogy a Hoya márkásabb cég, mint a HAMA."
Jól tudtad :)
Pl. most vették meg a Pentaxot kilóra... |
|
A hozzászólás:
 |
panabubus
2007-01-14 15:06:34
|
572
|
Most éppen elvagyok egy adapter-megoldással, van egy 55-ösöm, amit átalakítóval tudok használni egy 52-es tubusra is. Végülis, a gépem eredeti gyári tubusa 72-es, de azzal még ráérek, mert nem tud még infrát. (Érzékenység szempontjából.)
A kérdésem inkább elméleti lett volna, ami a komolyabb része a dolognak. Ugyanis voltam egy boltban, ahol átalakító gyűrű után érdeklődtem, a panámhoz. És ott mondta az eladó (és itt gyűrű lett volna a téme) hogy HAMA-ban kb. 2700-3000 pénz (és akkor ezexerint mégsem olyan hiéna a Pálvölgyi cég, amint erről volt szó) lenne, ha meg Hoya-ban lenne, akkor az csak 1300.- kb. Én mindig úgy tudtam, hogy a Hoya márkásabb cég, mint a HAMA. |
|
Előzmény:
 |
madgie
2007-01-14 13:56:43
|
559
|
| Hány milliméteresben kellene amúgy? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|