|
|
|
|
 |
PanaDoll
2007-01-14 15:38:53
|
576
|
Az tény és való! :)
Picit én is átlátok rajta, de komponáláshoz kevés. Úgy szoktam, hogy állvány :) --> "kompozíció" --> szűrű felcsavar --> AF/MF --> Exp. beállít --> Exponál (Bracketing +/-1FE) --> szűrő lecsavar
Kézből nem nagyon szoktam próbálkozni! |
|
A hozzászólás:
 |
madgie
2007-01-14 15:03:48
|
571
|
Vagy rossz a szemed :)
Lehet rosszul emlékszem, de mintha én a 18-70-el picit átláttam vón'. De az E1+14-54-el tuti. |
|
Előzmény:
 |
PanaDoll
2007-01-14 14:57:14
|
570
|
| 50/f1.8 + Hoya R72vel nem igazán megy... Persze, ha a nappal szembe nézek, akkor igen! :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|