Keresés

Részletes keresés

PanaDoll Creative Commons License 2007-01-14 15:38:53 576
Az tény és való! :)

Picit én is átlátok rajta, de komponáláshoz kevés. Úgy szoktam, hogy
állvány :) --> "kompozíció" --> szűrű felcsavar --> AF/MF --> Exp. beállít --> Exponál (Bracketing +/-1FE) --> szűrő lecsavar

Kézből nem nagyon szoktam próbálkozni!
A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2007-01-14 15:03:48 571

Vagy rossz a szemed :)

 

Lehet rosszul emlékszem, de mintha én a 18-70-el picit átláttam vón'. De az E1+14-54-el tuti.

Előzmény:
PanaDoll Creative Commons License 2007-01-14 14:57:14 570
50/f1.8 + Hoya R72vel nem igazán megy... Persze, ha a nappal szembe nézek, akkor igen! :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!