Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2007-01-14 15:03:48 571

Vagy rossz a szemed :)

 

Lehet rosszul emlékszem, de mintha én a 18-70-el picit átláttam vón'. De az E1+14-54-el tuti.

A hozzászólás:
PanaDoll Creative Commons License 2007-01-14 14:57:14 570
50/f1.8 + Hoya R72vel nem igazán megy... Persze, ha a nappal szembe nézek, akkor igen! :D
Előzmény:
madgie Creative Commons License 2007-01-14 14:30:55 569

Nem kell a'.

 

Ekkora fényerejű obival tűző napnál át fogsz látni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!