Keresés

Részletes keresés

PanaDoll Creative Commons License 2007-01-14 14:57:14 570
50/f1.8 + Hoya R72vel nem igazán megy... Persze, ha a nappal szembe nézek, akkor igen! :D
A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2007-01-14 14:30:55 569

Nem kell a'.

 

Ekkora fényerejű obival tűző napnál át fogsz látni.

Előzmény:
PanaDoll Creative Commons License 2007-01-14 14:30:08 568
Csak előbb a vakupapucsba kell applikálnom valami keresőfélét! :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!