Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2007-01-14 14:30:55 569

Nem kell a'.

 

Ekkora fényerejű obival tűző napnál át fogsz látni.

A hozzászólás:
PanaDoll Creative Commons License 2007-01-14 14:30:08 568
Csak előbb a vakupapucsba kell applikálnom valami keresőfélét! :)))
Előzmény:
madgie Creative Commons License 2007-01-14 14:27:19 567
Ráadásul a nyikonok nagyon jók infrában. Ezzel az obival iso 800 körül akár kézből is infrázhatsz :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!