Keresés

Részletes keresés

PanaDoll Creative Commons License 2007-01-14 14:30:08 568
Csak előbb a vakupapucsba kell applikálnom valami keresőfélét! :)))
A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2007-01-14 14:27:19 567
Ráadásul a nyikonok nagyon jók infrában. Ezzel az obival iso 800 körül akár kézből is infrázhatsz :)
Előzmény:
PanaDoll Creative Commons License 2007-01-14 14:23:40 566
Bezony! Nagyon bezony! :)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!