Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2007-01-14 14:27:19 567
Ráadásul a nyikonok nagyon jók infrában. Ezzel az obival iso 800 körül akár kézből is infrázhatsz :)
A hozzászólás:
PanaDoll Creative Commons License 2007-01-14 14:23:40 566
Bezony! Nagyon bezony! :)))
Előzmény:
madgie Creative Commons License 2007-01-14 14:20:45 565
Az jó cucc lesz infrára :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!