Keresés

Részletes keresés

panabubus Creative Commons License 2007-01-14 13:52:51 557
köszi, akkor valahogy majd próbálkozom :-)
A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2007-01-14 13:47:39 555

Én csiszoltam már R72-őt... vajon kitől is volt? :)))

 

Szerintem a csiszológép se törné össze...

Előzmény:
panabubus Creative Commons License 2007-01-14 12:36:49 553
Köszönöm. És: lehet, hogy nagyon hülye a kérdés, de mintha valahol olvastam volna erről (amit valami miatt nem találok(?)): ezeknek az anyaga pl. méretre szabható is akár? Mert egy optikus nekem régebben azt mondta: a síküveg az könnyen elpattan megmunkálás közben, és azért nem volt hajlandó elvállalni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!