|
|
|
|
 |
panabubus
2007-01-14 13:52:51
|
557
|
| köszi, akkor valahogy majd próbálkozom :-) |
|
A hozzászólás:
 |
madgie
2007-01-14 13:47:39
|
555
|
Én csiszoltam már R72-őt... vajon kitől is volt? :)))
Szerintem a csiszológép se törné össze... |
|
Előzmény:
 |
panabubus
2007-01-14 12:36:49
|
553
|
| Köszönöm. És: lehet, hogy nagyon hülye a kérdés, de mintha valahol olvastam volna erről (amit valami miatt nem találok(?)): ezeknek az anyaga pl. méretre szabható is akár? Mert egy optikus nekem régebben azt mondta: a síküveg az könnyen elpattan megmunkálás közben, és azért nem volt hajlandó elvállalni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|