|
|
|
|
 |
PanaDoll
2007-01-14 13:52:17
|
556
|
Köszönöm! Ez komoly előrelépés a témában! Ennyi pénzt bőven megér...még ha meg is vámolják! |
|
A hozzászólás:
 |
madgie
2007-01-14 13:46:10
|
554
|
| Persze. Ezt használom 77 mm-ben. Gyakorlatilag kopp Hoya R72. |
|
Előzmény:
 |
PanaDoll
2007-01-14 11:01:07
|
551
|
Ezt komolyan mondod?!
A 82es Hoya R72-t nem is gyártanak, de már a 77esnek is horror ára (60k) van. Ez pedig 15k-ból megvan postával?! Nagyon jól hangzik!
Rendeltél már ilyent? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|