Keresés

Részletes keresés

PanaDoll Creative Commons License 2007-01-14 13:52:17 556
Köszönöm!
Ez komoly előrelépés a témában! Ennyi pénzt bőven megér...még ha meg is vámolják!
A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2007-01-14 13:46:10 554
Persze. Ezt használom 77 mm-ben. Gyakorlatilag kopp Hoya R72.
Előzmény:
PanaDoll Creative Commons License 2007-01-14 11:01:07 551
Ezt komolyan mondod?!

A 82es Hoya R72-t nem is gyártanak, de már a 77esnek is horror ára (60k) van. Ez pedig 15k-ból megvan postával?! Nagyon jól hangzik!

Rendeltél már ilyent?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!