|
|
|
|
 |
Árpi
2007-01-15 22:39:41
|
578
|
| Ha megkérdeznéd a másik felet, akkor lehet, hogy azt mondanád, az övét kellett volna. |
|
 |
Törölt nick
2007-01-14 09:44:59
|
550
|
| Azon vagyok, azon vagyok. |
|
A hozzászólás:
 |
madgie
2007-01-14 09:35:15
|
549
|
| Tudom, azóta már beszéltem vele. Be kén' törni az ilyen jóakarók arcát ;) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2007-01-14 09:33:03
|
548
|
| Érdi jóakarói töröltették összes hozzászólását, még a fotósokat is. A tolerancia jegyében... :-((( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|