Keresés

Részletes keresés

PanaDoll Creative Commons License 2007-01-14 11:01:07 551
Ezt komolyan mondod?!

A 82es Hoya R72-t nem is gyártanak, de már a 77esnek is horror ára (60k) van. Ez pedig 15k-ból megvan postával?! Nagyon jól hangzik!

Rendeltél már ilyent?
A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2007-01-14 09:31:56 547

 

itt a link
Előzmény:
madgie Creative Commons License 2007-01-14 09:30:12 546
De amúgy a válasz: Suntek. Olcsóbb, mint a Hoya R72, és legalább olyan jó. [link1]

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!