|
|
|
|
 |
panabubus
2007-01-14 12:36:49
|
553
|
| Köszönöm. És: lehet, hogy nagyon hülye a kérdés, de mintha valahol olvastam volna erről (amit valami miatt nem találok(?)): ezeknek az anyaga pl. méretre szabható is akár? Mert egy optikus nekem régebben azt mondta: a síküveg az könnyen elpattan megmunkálás közben, és azért nem volt hajlandó elvállalni. |
|
A hozzászólás:
 |
madgie
2007-01-14 09:30:12
|
546
|
| De amúgy a válasz: Suntek.
Olcsóbb, mint a Hoya R72, és legalább olyan jó.
[link1] |
|
Előzmény:
 |
panabubus
2007-01-13 22:34:34
|
544
|
Hello! tudna valaki közelebbit: melyik az olcsóbb az IR-szűrők közül, a Hoya, vagy a HAMA? (nem találom sehol a neten az árakat) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|