Keresés

Részletes keresés

panabubus Creative Commons License 2007-01-14 12:36:49 553
Köszönöm. És: lehet, hogy nagyon hülye a kérdés, de mintha valahol olvastam volna erről (amit valami miatt nem találok(?)): ezeknek az anyaga pl. méretre szabható is akár? Mert egy optikus nekem régebben azt mondta: a síküveg az könnyen elpattan megmunkálás közben, és azért nem volt hajlandó elvállalni.
madgie Creative Commons License 2007-01-14 09:31:56 547

 

itt a link
A hozzászólás:
madgie Creative Commons License 2007-01-14 09:30:12 546
De amúgy a válasz: Suntek. Olcsóbb, mint a Hoya R72, és legalább olyan jó. [link1]
Előzmény:
panabubus Creative Commons License 2007-01-13 22:34:34 544
Hello!
tudna valaki közelebbit: melyik az olcsóbb az IR-szűrők közül, a Hoya, vagy a HAMA? (nem találom sehol a neten az árakat)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!