Keresés

Részletes keresés

madgie Creative Commons License 2007-01-14 09:30:12 546
De amúgy a válasz: Suntek. Olcsóbb, mint a Hoya R72, és legalább olyan jó. [link1]
madgie Creative Commons License 2007-01-14 09:24:39 545
A Hamának van IR szűrője???
A hozzászólás:
panabubus Creative Commons License 2007-01-13 22:34:34 544
Hello!
tudna valaki közelebbit: melyik az olcsóbb az IR-szűrők közül, a Hoya, vagy a HAMA? (nem találom sehol a neten az árakat)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!