Keresés

Részletes keresés

norsycat Creative Commons License 2007-01-13 21:38:16 2333

Egyetértek! Viszont ha ezt rám vonatkoztatva írod, akkor nem tudom, mikor nem köszöntem (vissza) valakinek (neked, nektek?). Ha esetleg történt ilyen, az egészen biztosan nem szándékos volt, hanem valószínűleg nem vettem észre, hogy köszönt valaki. Ismeretlennek is mindig visszaköszönök, ha észreveszem. A kiállításokon általában rohanok, ilyenkor se-látok, se-hallok, azonkívül nagyon sok emberről nem tudom kicsoda, még ha többször láttam is. Sajnos benneteket sem tudnálak arcról azonosítani, s még jó néhány embert akár ezen a topikon is, pedig többször beszélgettünk. Úgyhogy ha valaha előfordult volna, hogy nem köszöntem nektek (vagy itt bárkinek) vissza, akkor ezennel elnézést kérek! Egészen biztosan nem szándékos volt.

Részemről szintén lezártam ezt a vitát.

A hozzászólás:
mr.debutante Creative Commons License 2007-01-13 21:24:39 2332

Tisztelet....Nos,ugye ide tartozik az is ha köszönnek,illik visszaköszönni és nem átnézni a másikon...Ez az alap.....Szerintem itt fejezzük be.....

Előzmény:
norsycat Creative Commons License 2007-01-13 21:13:48 2331

Sajnálom, ha bántásnak veszed a véleményemet. A tisztelet szerintem nem azt jelenti, hogy nem mondjuk el, amit gondolunk. Minden nyilvános megszólalásomban szándékosan odafigyelek arra, hogy tárgyilagosan mondjak véleményt, amivel persze lehet egyet nem érteni és vitatkozni. Soha senkit személyében nem támadtam meg, távoltartottam magam minden személyeskedéstől, még akkor is, ha kifejezett provokáltak, hogy szálljak be ilyen vitába.Ha kicsit visszaolvasol, ezt világosan láthatod.  Egy-egy emberrel szemben kizárólag akkor használok élesebb megfogalmazást, ha annyira támadóan lép fel velem vagy a topiktársakkal szemben,hogy úgy érzem, nagyon egyértelműen meg kell mondanom, hogy nem viselem el, amit művel. De még ilyenkor is igyekszem a lehetőségekhez képest korrekt maradni.

Téged sem támadtalak meg személyedben. A perzsákról mondtam el a véleményemet, amit vállalok, és egy pillanatig sem kérdőjeleztem meg, hogy te lelkiismeretesen tenyésztesz és egészségesek a cicáid, ahogy állítod.Úgy érzem, hogy korrekt, nem bántó stílusban fogalmaztam meg a neked írt válaszomat, annak ellenére, hogy a te nekem címzett mondatodban volt némi indulat ("leszállhatnál a perzsákról"). Akkor lettem volna tiszteletlen, ha ugyanebben a stílusban válaszolok vissza.  Úgyhogy ha lehet, most én kérnék kicsit több tiszteletet, de  legalábbis kevesebb indulatot. Úgy esetleg még értelmesen beszélgethetnénk is és meghallanánk egymás érveit. Köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!