Keresés

Részletes keresés

mr.debutante Creative Commons License 2007-01-13 21:24:39 2332

Tisztelet....Nos,ugye ide tartozik az is ha köszönnek,illik visszaköszönni és nem átnézni a másikon...Ez az alap.....Szerintem itt fejezzük be.....

A hozzászólás:
norsycat Creative Commons License 2007-01-13 21:13:48 2331

Sajnálom, ha bántásnak veszed a véleményemet. A tisztelet szerintem nem azt jelenti, hogy nem mondjuk el, amit gondolunk. Minden nyilvános megszólalásomban szándékosan odafigyelek arra, hogy tárgyilagosan mondjak véleményt, amivel persze lehet egyet nem érteni és vitatkozni. Soha senkit személyében nem támadtam meg, távoltartottam magam minden személyeskedéstől, még akkor is, ha kifejezett provokáltak, hogy szálljak be ilyen vitába.Ha kicsit visszaolvasol, ezt világosan láthatod.  Egy-egy emberrel szemben kizárólag akkor használok élesebb megfogalmazást, ha annyira támadóan lép fel velem vagy a topiktársakkal szemben,hogy úgy érzem, nagyon egyértelműen meg kell mondanom, hogy nem viselem el, amit művel. De még ilyenkor is igyekszem a lehetőségekhez képest korrekt maradni.

Téged sem támadtalak meg személyedben. A perzsákról mondtam el a véleményemet, amit vállalok, és egy pillanatig sem kérdőjeleztem meg, hogy te lelkiismeretesen tenyésztesz és egészségesek a cicáid, ahogy állítod.Úgy érzem, hogy korrekt, nem bántó stílusban fogalmaztam meg a neked írt válaszomat, annak ellenére, hogy a te nekem címzett mondatodban volt némi indulat ("leszállhatnál a perzsákról"). Akkor lettem volna tiszteletlen, ha ugyanebben a stílusban válaszolok vissza.  Úgyhogy ha lehet, most én kérnék kicsit több tiszteletet, de  legalábbis kevesebb indulatot. Úgy esetleg még értelmesen beszélgethetnénk is és meghallanánk egymás érveit. Köszönöm!

Előzmény:
debutante Creative Commons License 2007-01-13 20:42:10 2328
nem tartom magam olyan hű de szerencsésnek ahogy írod,egyszerűen vettem a fáradtságot és jó tenyésztőt kerestem nem egy 15ezer forintos szaporítót.a perzsa orrtól függetlenül a sziámi mellett a mai napig az egyik legkedveltebb fajta világszerte.most én is vagdalkozzak azzal hogy emberek a kiállításon összesúgnak hogy ők bizony a gyerekük mellé mc nem vennének hogy milyen labilis idegrendszerűek(én is láttam már 1-2 letépett inget..)?hogy sokakat a szőrtelen fajták taszítanak?hogy hol vannak a gyönyörű nagy 9-10 kilós mc-k?a tenyésztők okoskodásának köszönhetően merre halad a standardjuk???de engem ez nem érdekel.én tiszteletben tartom azokat a tenyésztőket akik erre a topicra írnak veled ellentétben pedig te is tenyésztesz, és tudnod kellene hogy egy tenyésztő milyen rajongással viseltet az általa tenyésztett fajta iránt!!a tudatlan bunkók nem érdekelnek,kapok hideget meleget de egy tenyésztőtöl tiszteletet várnék el amit én is megadok fajtától függetlenül.én elhatárolom magam a magyarországi szaporítóktól,az én cicáim piggy-look típusúak amit sokan szeretnek sokan nem ahogy ez más fajtákkal is úgyanúgy van.bárki megnézheti őket egészségesek és szépek.megnyugtatásként neked az mc fajta a brittel együtt jó nagy szaporító táborra tett szert az utóbbi időben sajnos,akik ontják a beteg cicákat.inkább ezzel kellene foglalkoznod nem azzal hogy másokat bántasz.szia.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!