|
|
|
|
 |
Kékbálna
2007-01-13 16:03:37
|
4702
|
| Nekem nem úgy tűnt szerdán. Határozottan ott volt és jól érezte magát. Nem hinném, hogy mi zavarnánk. |
|
 |
fokszy
2007-01-12 22:37:58
|
4699
|
bizonyára így volt......
:-) |
|
A hozzászólás:
 |
Garfield33
2007-01-12 20:32:50
|
4698
|
| Én is hiányoltam a listából. Biztos inába szállt a bátorsága, mikor megtudta, hogy Te is indulsz meg a Nyuszi is... |
|
Előzmény:
 |
Kékbálna
2007-01-12 18:07:14
|
4697
|
Most jövök rá egy valakiről megfeledkeztünk, mivel nem indult. De mi indulók neki nagyon sokat köszönhetünk. KÖSZI BUMBI és persze minden más szervező is!!
Kékbálna |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|