Keresés

Részletes keresés

Kékbálna Creative Commons License 2007-01-13 16:03:37 4702
Nekem nem úgy tűnt szerdán. Határozottan ott volt és jól érezte magát. Nem hinném, hogy mi zavarnánk.
fokszy Creative Commons License 2007-01-12 22:37:58 4699

bizonyára így volt......

:-)

A hozzászólás:
Garfield33 Creative Commons License 2007-01-12 20:32:50 4698
Én is hiányoltam a listából. Biztos inába szállt a bátorsága, mikor megtudta, hogy Te is indulsz meg a Nyuszi is...
Előzmény:
Kékbálna Creative Commons License 2007-01-12 18:07:14 4697

Most jövök rá egy valakiről megfeledkeztünk, mivel nem indult. De mi indulók neki nagyon sokat köszönhetünk. KÖSZI BUMBI és persze minden más szervező is!!

 

Kékbálna

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!