Keresés

Részletes keresés

Garfield33 Creative Commons License 2007-01-12 20:32:50 4698
Én is hiányoltam a listából. Biztos inába szállt a bátorsága, mikor megtudta, hogy Te is indulsz meg a Nyuszi is...
A hozzászólás:
Kékbálna Creative Commons License 2007-01-12 18:07:14 4697

Most jövök rá egy valakiről megfeledkeztünk, mivel nem indult. De mi indulók neki nagyon sokat köszönhetünk. KÖSZI BUMBI és persze minden más szervező is!!

 

Kékbálna

Előzmény:
RK853 Creative Commons License 2007-01-12 09:21:51 4689

Köszi a gratulációt!

 

Egyetértek veled, Násfay-klán tényleg nagyot alkotott így én is szeretném nevüket kiemelni. Arra azért kíváncsi lennék, mely képük volt digitális és mely nem az.

Természetesen Analóg mellett dícséret jár Bunny kollegának is aki több képével a 15 pont felett végzett és Zook dokinak a helyezésekért. Számomra Archi1 helyezérei nem voltak meglepőek, sok energiát fektetett idén a képeibe és ez tükröződött is. De neki is dícséret!

Örültem volna ha még többen indultak volna de remélem idén gyarapodik közösségünk.

Hajrá új generáció!!!

 

RK853

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!