|
|
|
|
 |
Garfield33
2007-01-12 20:32:50
|
4698
|
| Én is hiányoltam a listából. Biztos inába szállt a bátorsága, mikor megtudta, hogy Te is indulsz meg a Nyuszi is... |
|
A hozzászólás:
 |
Kékbálna
2007-01-12 18:07:14
|
4697
|
Most jövök rá egy valakiről megfeledkeztünk, mivel nem indult. De mi indulók neki nagyon sokat köszönhetünk. KÖSZI BUMBI és persze minden más szervező is!!
Kékbálna |
|
Előzmény:
 |
RK853
2007-01-12 09:21:51
|
4689
|
Köszi a gratulációt!
Egyetértek veled, Násfay-klán tényleg nagyot alkotott így én is szeretném nevüket kiemelni. Arra azért kíváncsi lennék, mely képük volt digitális és mely nem az.
Természetesen Analóg mellett dícséret jár Bunny kollegának is aki több képével a 15 pont felett végzett és Zook dokinak a helyezésekért. Számomra Archi1 helyezérei nem voltak meglepőek, sok energiát fektetett idén a képeibe és ez tükröződött is. De neki is dícséret!
Örültem volna ha még többen indultak volna de remélem idén gyarapodik közösségünk.
Hajrá új generáció!!!
RK853
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|