Keresés

Részletes keresés

fokszy Creative Commons License 2007-01-12 11:04:19 4690

Te Bunny már szinte túl jó vagy hozzánk.....

Hova dugtad azokat a képeket? Én nem találom őket sehol

:-(

brühü-brühü

A hozzászólás:
BuNnY Creative Commons License 2007-01-12 08:30:24 4687
Lesz ott több is, ma hajnalban addig nem feküdtem le, amíg meg nem csináltam. Ekkora jófej vagyok hozzátok, még az alvást is mellőzöm ! :D
Előzmény:
fokszy Creative Commons License 2007-01-11 21:08:29 4685

az előző örömködésemel nem az utolsó helyezett érdemeit szerettem volna csorbítani, csak nem számítottam rá, hogy én magam nem az utolsó leszek.

sajnos a képeket , mivel nem voltam ott nem láttam, csak a Béla "Hajnal" c. remekművét, amit a dc.hu -ba Bunny-ék lehoztak

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!