|
|
|
|
 |
fokszy
2007-01-12 11:04:19
|
4690
|
Te Bunny már szinte túl jó vagy hozzánk.....
Hova dugtad azokat a képeket? Én nem találom őket sehol
:-(
brühü-brühü |
|
A hozzászólás:
 |
BuNnY
2007-01-12 08:30:24
|
4687
|
| Lesz ott több is, ma hajnalban addig nem feküdtem le, amíg meg nem csináltam. Ekkora jófej vagyok hozzátok, még az alvást is mellőzöm ! :D |
|
Előzmény:
 |
fokszy
2007-01-11 21:08:29
|
4685
|
az előző örömködésemel nem az utolsó helyezett érdemeit szerettem volna csorbítani, csak nem számítottam rá, hogy én magam nem az utolsó leszek.
sajnos a képeket , mivel nem voltam ott nem láttam, csak a Béla "Hajnal" c. remekművét, amit a dc.hu -ba Bunny-ék lehoztak
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|