Keresés

Részletes keresés

mercatoris2 Creative Commons License 2007-01-12 09:18:59 4688
Vigyázunk a felvágással! Ha már 6ás is - akivel kemény és kegyetlen mentőbúvárok vagyunk - a videósokat dicséri...
A hozzászólás:
BuNnY Creative Commons License 2007-01-12 08:29:11 4686

"A sok állóképes pacák mire vág föl?"

Egészen apró darabokra, macsek. Meg az asszonyodat is, hogy nem küldött képet.

 

Kákbálna: Jó látod, mivel az egyik képemet RK kollégának adták (az volt élete legjobb képe :D ), miután az visszakerült hozzám +6 pontot hozott a konyhára, így felcserélődtünk az összetettben. Nem mintha jelentősége lenne, bumbi szerint ugyanis csak összetett győztes van, 2-3 ... nincs, ezért kellett a dc-n is módosítani a hírt.

 

De gyártottam egy jópofa táblázatot, majd betolom ide ha lesz egy kis időm (őrültek háza van most a melóban keddig), lehet nézegetni, hogy nem vagyunk ám olyan rosszak mint azt elsőre gondolnánk!

Előzmény:
Garfield33 Creative Commons License 2007-01-11 17:41:13 4679

Hallotam filmed visszhangját.

Örömmel vettem, hogy jól ítéltem meg előtte; másoknak is tetszett.

 

A sok állóképes pacák mire vág föl? Azok is jók voltak?  :-))

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!