Keresés

Részletes keresés

RK853 Creative Commons License 2007-01-12 09:21:51 4689

Köszi a gratulációt!

 

Egyetértek veled, Násfay-klán tényleg nagyot alkotott így én is szeretném nevüket kiemelni. Arra azért kíváncsi lennék, mely képük volt digitális és mely nem az.

Természetesen Analóg mellett dícséret jár Bunny kollegának is aki több képével a 15 pont felett végzett és Zook dokinak a helyezésekért. Számomra Archi1 helyezérei nem voltak meglepőek, sok energiát fektetett idén a képeibe és ez tükröződött is. De neki is dícséret!

Örültem volna ha még többen indultak volna de remélem idén gyarapodik közösségünk.

Hajrá új generáció!!!

 

RK853

 

fokszy Creative Commons License 2007-01-11 21:08:29 4685

az előző örömködésemel nem az utolsó helyezett érdemeit szerettem volna csorbítani, csak nem számítottam rá, hogy én magam nem az utolsó leszek.

sajnos a képeket , mivel nem voltam ott nem láttam, csak a Béla "Hajnal" c. remekművét, amit a dc.hu -ba Bunny-ék lehoztak

 

A hozzászólás:
Kékbálna Creative Commons License 2007-01-11 19:26:59 4684

Nono csak nem elkapkodni! Az utolsó hely még nem dőlt el. :)

 

Az első meg van, meg is hajlok Analóg mester adriás barlangi képe előtt. A többi is teszett. De attól bizony több Makó-Jeruzsálem viszonylatban vagyok. Na persze a többi is.

 

Egyébként érdekes volt az elején pörögve látni a saját képeidet. Egy percig sem izgultam így legalább. A leghosszabb 25 mp volt. :)) De így kegyes és gyors volt a vég. :)) Bunny-val ezeket a pillanatokat hasonlóan éltük meg. Bár szerinte veresenyünk nem dőlt el ebben búvárfotós koszorúban. Szerintem neki volt több pontja. Ő erről nem győződött meg. :)) Kár most ez nyitva marad??

 

Gratula még RK és Zook kollégáknak is! Igazán jó képek voltak.

 

Nagyon szép képei voltak a Násfay duónak is. Személyes kedvencem a szörnyecskék kompozíció egyben háttérképem. :) Szóval tényleg nagyon jó képek voltak az első tízben.

 

Kékbálna

Előzmény:
fokszy Creative Commons License 2007-01-11 18:04:46 4681

Gratulálok mindenkinek. Sajnálom, hogy nem tudtam fönt lenni tegnap. Örömmel hallottam, hogy nem én lettem az utolsó...

:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!