|
|
|
|
 |
Kékbálna
2007-01-11 19:26:59
|
4684
|
Nono csak nem elkapkodni! Az utolsó hely még nem dőlt el. :)
Az első meg van, meg is hajlok Analóg mester adriás barlangi képe előtt. A többi is teszett. De attól bizony több Makó-Jeruzsálem viszonylatban vagyok. Na persze a többi is.
Egyébként érdekes volt az elején pörögve látni a saját képeidet. Egy percig sem izgultam így legalább. A leghosszabb 25 mp volt. :)) De így kegyes és gyors volt a vég. :)) Bunny-val ezeket a pillanatokat hasonlóan éltük meg. Bár szerinte veresenyünk nem dőlt el ebben búvárfotós koszorúban. Szerintem neki volt több pontja. Ő erről nem győződött meg. :)) Kár most ez nyitva marad??
Gratula még RK és Zook kollégáknak is! Igazán jó képek voltak.
Nagyon szép képei voltak a Násfay duónak is. Személyes kedvencem a szörnyecskék kompozíció egyben háttérképem. :) Szóval tényleg nagyon jó képek voltak az első tízben.
Kékbálna |
|
 |
Garfield33
2007-01-11 19:22:31
|
4683
|
| Amíg Bunny indul, arra esélyed sem lesz... |
|
A hozzászólás:
 |
fokszy
2007-01-11 18:04:46
|
4681
|
Gratulálok mindenkinek. Sajnálom, hogy nem tudtam fönt lenni tegnap. Örömmel hallottam, hogy nem én lettem az utolsó...
:-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|