Keresés

Részletes keresés

Kékbálna Creative Commons License 2007-01-11 19:26:59 4684

Nono csak nem elkapkodni! Az utolsó hely még nem dőlt el. :)

 

Az első meg van, meg is hajlok Analóg mester adriás barlangi képe előtt. A többi is teszett. De attól bizony több Makó-Jeruzsálem viszonylatban vagyok. Na persze a többi is.

 

Egyébként érdekes volt az elején pörögve látni a saját képeidet. Egy percig sem izgultam így legalább. A leghosszabb 25 mp volt. :)) De így kegyes és gyors volt a vég. :)) Bunny-val ezeket a pillanatokat hasonlóan éltük meg. Bár szerinte veresenyünk nem dőlt el ebben búvárfotós koszorúban. Szerintem neki volt több pontja. Ő erről nem győződött meg. :)) Kár most ez nyitva marad??

 

Gratula még RK és Zook kollégáknak is! Igazán jó képek voltak.

 

Nagyon szép képei voltak a Násfay duónak is. Személyes kedvencem a szörnyecskék kompozíció egyben háttérképem. :) Szóval tényleg nagyon jó képek voltak az első tízben.

 

Kékbálna

Garfield33 Creative Commons License 2007-01-11 19:22:31 4683
Amíg Bunny indul, arra esélyed sem lesz...
A hozzászólás:
fokszy Creative Commons License 2007-01-11 18:04:46 4681

Gratulálok mindenkinek. Sajnálom, hogy nem tudtam fönt lenni tegnap. Örömmel hallottam, hogy nem én lettem az utolsó...

:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!