|
|
|
|
 |
BuNnY
2007-01-12 08:29:11
|
4686
|
"A sok állóképes pacák mire vág föl?"
Egészen apró darabokra, macsek. Meg az asszonyodat is, hogy nem küldött képet.
Kákbálna: Jó látod, mivel az egyik képemet RK kollégának adták (az volt élete legjobb képe :D ), miután az visszakerült hozzám +6 pontot hozott a konyhára, így felcserélődtünk az összetettben. Nem mintha jelentősége lenne, bumbi szerint ugyanis csak összetett győztes van, 2-3 ... nincs, ezért kellett a dc-n is módosítani a hírt.
De gyártottam egy jópofa táblázatot, majd betolom ide ha lesz egy kis időm (őrültek háza van most a melóban keddig), lehet nézegetni, hogy nem vagyunk ám olyan rosszak mint azt elsőre gondolnánk! |
|
A hozzászólás:
 |
Garfield33
2007-01-11 17:41:13
|
4679
|
Hallotam filmed visszhangját.
Örömmel vettem, hogy jól ítéltem meg előtte; másoknak is tetszett.
A sok állóképes pacák mire vág föl? Azok is jók voltak? :-))
|
|
Előzmény:
 |
mercatoris2
2007-01-11 17:18:24
|
4678
|
Gratulálok doktor úr, nemhiába mester:-)))
Persze a többieknek is, akiket személyesen (vagy név szerint nem beazonosíthatóan) nem ismerek! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|