Keresés

Részletes keresés

áááááávadász Creative Commons License 2007-01-11 18:11:26 4682
ritkán mondok ilyet, és akkor sem szívesen, de az a film jó volt.
Dr. Zook Creative Commons License 2007-01-11 17:56:59 4680
koszonom, koszonom!

klassz volt a film, pl a mozodony a korfhartban pont olyan mint egy karjait a nezo fele nyujto kapucnis (bunnyval egyidoben jutottunk erre a megallapitasra :) meg a vegefocimnel a lebego kamera, no meg lehetne sorolni. roncsot keretik ff-ben csinalni, tok jo az ugy, kar hogy nem ertekelik :) (nekem nem volt ilyen kepem de volt masoknak es sajnos nemigen ertekelte a zsuri...

zook

Garfield33 Creative Commons License 2007-01-11 17:41:13 4679

Hallotam filmed visszhangját.

Örömmel vettem, hogy jól ítéltem meg előtte; másoknak is tetszett.

 

A sok állóképes pacák mire vág föl? Azok is jók voltak?  :-))

 

A hozzászólás:
mercatoris2 Creative Commons License 2007-01-11 17:18:24 4678

Gratulálok doktor úr, nemhiába mester:-)))

 

Persze a többieknek is, akiket személyesen (vagy név szerint nem beazonosíthatóan) nem ismerek!

Előzmény:
Dr. Zook Creative Commons License 2007-01-11 14:16:47 4677
ehehehe!

werkeket is kerunk az elokeszuletekrol, bizony am!
gratula mindenkinek tolem is :)
na most ha bunny isten, nos akkor es, sot, kekbalna is, hoho!

na szia analog, fagyjal meg :)

zook

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!