|
|
|
|
 |
áááááávadász
2007-01-11 18:11:26
|
4682
|
ritkán mondok ilyet, és akkor sem szívesen, de az a film jó volt.
|
|
 |
Dr. Zook
2007-01-11 17:56:59
|
4680
|
koszonom, koszonom!
klassz volt a film, pl a mozodony a korfhartban pont olyan mint egy karjait a nezo fele nyujto kapucnis (bunnyval egyidoben jutottunk erre a megallapitasra :) meg a vegefocimnel a lebego kamera, no meg lehetne sorolni. roncsot keretik ff-ben csinalni, tok jo az ugy, kar hogy nem ertekelik :) (nekem nem volt ilyen kepem de volt masoknak es sajnos nemigen ertekelte a zsuri...
zook
|
|
 |
Garfield33
2007-01-11 17:41:13
|
4679
|
Hallotam filmed visszhangját.
Örömmel vettem, hogy jól ítéltem meg előtte; másoknak is tetszett.
A sok állóképes pacák mire vág föl? Azok is jók voltak? :-))
|
|
A hozzászólás:
 |
mercatoris2
2007-01-11 17:18:24
|
4678
|
Gratulálok doktor úr, nemhiába mester:-)))
Persze a többieknek is, akiket személyesen (vagy név szerint nem beazonosíthatóan) nem ismerek! |
|
Előzmény:
 |
Dr. Zook
2007-01-11 14:16:47
|
4677
|
ehehehe!
werkeket is kerunk az elokeszuletekrol, bizony am! gratula mindenkinek tolem is :) na most ha bunny isten, nos akkor es, sot, kekbalna is, hoho!
na szia analog, fagyjal meg :)
zook |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|