|
|
|
|
 |
mercatoris2
2007-01-11 17:18:24
|
4678
|
Gratulálok doktor úr, nemhiába mester:-)))
Persze a többieknek is, akiket személyesen (vagy név szerint nem beazonosíthatóan) nem ismerek! |
|
A hozzászólás:
 |
Dr. Zook
2007-01-11 14:16:47
|
4677
|
ehehehe!
werkeket is kerunk az elokeszuletekrol, bizony am! gratula mindenkinek tolem is :) na most ha bunny isten, nos akkor es, sot, kekbalna is, hoho!
na szia analog, fagyjal meg :)
zook |
|
Előzmény:
 |
Analóg
2007-01-11 14:07:30
|
4676
|
| Ahogy nézem ebből már idén nem lesz merűlés. Bár mára nem is terveztünk, csak holnaptól. Kicsit rosszul hangzik, hogy elmentünk egy hegymászó boltba is és vettünk 15 méter kötelet, ami elbír minket is. Ja meg 2 karabinert! Kell ez nekem? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|