Keresés

Részletes keresés

mercatoris2 Creative Commons License 2007-01-11 17:18:24 4678

Gratulálok doktor úr, nemhiába mester:-)))

 

Persze a többieknek is, akiket személyesen (vagy név szerint nem beazonosíthatóan) nem ismerek!

A hozzászólás:
Dr. Zook Creative Commons License 2007-01-11 14:16:47 4677
ehehehe!

werkeket is kerunk az elokeszuletekrol, bizony am!
gratula mindenkinek tolem is :)
na most ha bunny isten, nos akkor es, sot, kekbalna is, hoho!

na szia analog, fagyjal meg :)

zook
Előzmény:
Analóg Creative Commons License 2007-01-11 14:07:30 4676
Ahogy nézem ebből már idén nem lesz merűlés. Bár mára nem is terveztünk, csak holnaptól. Kicsit rosszul hangzik, hogy elmentünk egy hegymászó boltba is és vettünk 15 méter kötelet, ami elbír minket is. Ja meg 2 karabinert! Kell ez nekem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!