|
|
|
|
 |
eke
2007-01-13 20:29:35
|
4703
|
Üdv! Temetni jöttem Caesart, nem dicsérni... (neked írok, hátha szerzek végre egy rendes ellenséget :-)
Az eredménylistából nekem más lett volna a befutó összetettben... Nem értem az algoritmust és annak magyarázatát meg méginkább nem.
de más is felhomályosíthat. előre is kösz, és nem bántásból, bár ezt nem fogod elhinni remélem. |
|
 |
Dr. Zook
2007-01-11 14:16:47
|
4677
|
ehehehe!
werkeket is kerunk az elokeszuletekrol, bizony am! gratula mindenkinek tolem is :) na most ha bunny isten, nos akkor es, sot, kekbalna is, hoho!
na szia analog, fagyjal meg :)
zook |
|
A hozzászólás:
 |
Analóg
2007-01-11 14:07:30
|
4676
|
| Ahogy nézem ebből már idén nem lesz merűlés. Bár mára nem is terveztünk, csak holnaptól. Kicsit rosszul hangzik, hogy elmentünk egy hegymászó boltba is és vettünk 15 méter kötelet, ami elbír minket is. Ja meg 2 karabinert! Kell ez nekem? |
|
Előzmény:
 |
BuNnY
2007-01-11 14:03:25
|
4675
|
| Hát igen, és ezek szerint semmi bajod nem lett a kajától? Pedig drukkoltam, nagy poén lett volna, ahogy sztáraz ruhában khmmmm..... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|