|
|
|
|
 |
Analóg
2007-01-11 14:07:30
|
4676
|
| Ahogy nézem ebből már idén nem lesz merűlés. Bár mára nem is terveztünk, csak holnaptól. Kicsit rosszul hangzik, hogy elmentünk egy hegymászó boltba is és vettünk 15 méter kötelet, ami elbír minket is. Ja meg 2 karabinert! Kell ez nekem? |
|
A hozzászólás:
 |
BuNnY
2007-01-11 14:03:25
|
4675
|
| Hát igen, és ezek szerint semmi bajod nem lett a kajától? Pedig drukkoltam, nagy poén lett volna, ahogy sztáraz ruhában khmmmm..... |
|
Előzmény:
 |
Analóg
2007-01-11 13:59:44
|
4674
|
Na, hogy ne érezd magad egyedűl itt a fórumon. Bár én már Ausztriába tartok merülni épp, de Pixmanias még pakol és várjuk, hogy feltöltsék a palackokat. Szóval Tatabánya szépségében gyönyörködöm egyelőre, és Zorro morgásait hallgatom.
A sisa és a kaja is jó volt tegnap este, kár hogy antialkoholista szír étterembe mentünk! :-) Így alkoholmentes cocktaillal ünnepeltünk. És a Bunnyval! :-( Szóval nem is volt olyan jó! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|