|
|
|
|
 |
Analóg
2007-01-11 13:59:44
|
4674
|
Na, hogy ne érezd magad egyedűl itt a fórumon. Bár én már Ausztriába tartok merülni épp, de Pixmanias még pakol és várjuk, hogy feltöltsék a palackokat. Szóval Tatabánya szépségében gyönyörködöm egyelőre, és Zorro morgásait hallgatom.
A sisa és a kaja is jó volt tegnap este, kár hogy antialkoholista szír étterembe mentünk! :-) Így alkoholmentes cocktaillal ünnepeltünk. És a Bunnyval! :-( Szóval nem is volt olyan jó! |
|
A hozzászólás:
 |
BuNnY
2007-01-11 13:43:41
|
4673
|
Hát azt hittem nagyon nyüzsgés lesz itt az OB után. Zook papának gratula a kabátgombhoz, RK kiscsávónak pedig a szép pontszámot hozott képéhez! Mellesleg tegnap egy jó kis sisázós, dumálós estéből maradtatok ki, dehát vessen magára akinek megjárja. Vagy mi.
Majd lesz részletes lista, de az is lehet hogy nem, most egyeztetek a zsűrivel. A díjazott képek viszont tuti kikerülnek hozzánk, meg egy olyan táblázat is, amiből látszik mekkora fotós istenség is vagyok, így szerényen :D |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|