|
|
|
|
 |
vulpes
2007-01-11 10:39:45
|
321
|
| Nem, nem maradt otthon a térkép, a túraútvonal vezetett egyenesen felfelé, a teljesítménytúráknak meg szabott az útvonala, nem ildomos letérni róla, főleg nem rövidíteni. Jónak jó volt, csak a nyelvünk lógott földig. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
QnAdam
2007-01-11 10:30:49
|
319
|
a térkép meg gondolom otthonmaradt :D jóvolt? :) |
|
Előzmény:
 |
vulpes
2007-01-11 09:51:12
|
318
|
| A Naszály számomra emlékezetes, mert pár éve egy túrán egy nap kétszer másztuk meg, ráadásul elsőre toronyiránt. Azután toronyiránt le... ;-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|