Keresés

Részletes keresés

vulpes Creative Commons License 2007-01-11 10:39:45 321
Nem, nem maradt otthon a térkép, a túraútvonal vezetett egyenesen felfelé, a teljesítménytúráknak meg szabott az útvonala, nem ildomos letérni róla, főleg nem rövidíteni. Jónak jó volt, csak a nyelvünk lógott földig. :-)
A hozzászólás:
QnAdam Creative Commons License 2007-01-11 10:30:49 319
a térkép meg gondolom otthonmaradt :D
jóvolt? :)
Előzmény:
vulpes Creative Commons License 2007-01-11 09:51:12 318
A Naszály számomra emlékezetes, mert pár éve egy túrán egy nap kétszer másztuk meg, ráadásul elsőre toronyiránt. Azután toronyiránt le... ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!