Keresés

Részletes keresés

QnAdam Creative Commons License 2007-01-11 10:30:49 319
a térkép meg gondolom otthonmaradt :D
jóvolt? :)
A hozzászólás:
vulpes Creative Commons License 2007-01-11 09:51:12 318
A Naszály számomra emlékezetes, mert pár éve egy túrán egy nap kétszer másztuk meg, ráadásul elsőre toronyiránt. Azután toronyiránt le... ;-)
Előzmény:
QnAdam Creative Commons License 2007-01-11 09:44:36 317
az előtérben káposztás2, mögötte dunakeszi, a háttérben a naszály. békásmegyer nem nyert :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!