Keresés

Részletes keresés

vulpes Creative Commons License 2007-01-11 08:40:07 313
Hmmm... Az a Naszály ott a háttérben?
A hozzászólás:
QnAdam Creative Commons License 2007-01-10 22:42:43 312
tlight, akki2c, ha lesz türelmem kipróbálom :) lehet hogy ezért ilyen rossz a helios képe f2nél?
ilyen (f2, 1/4000s, iso200)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!