|
|
|
|
 |
T61
2007-01-10 22:16:52
|
2318
|
Az írás szakmai részét nem kifogásolom. A többit - s a további utalásokat a törölt topiccal kapcsolatban - igen.
Gabinet, már korábban is kértelek, hogy a személyeskedő jellegű megnyilvánulásokat kerüld! Ez az utolsó figyelmezetetésem! |
|
A hozzászólás:
 |
Augies
2007-01-10 22:12:59
|
2317
|
| Norsycat írása hiánypotló és nagyon tanulságos, súlyos hiba lenne törölni, akárki akármiért nyafog. |
|
Előzmény:
 |
T61
2007-01-10 22:00:24
|
2316
|
Pedig a határára került, és ha továbbra is egy törölt topic törölt hozzászólásait idézgetitek, előfordulhat, hogy ez a topic is törölt topiccá válik.
Akarjátok? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|