Keresés

Részletes keresés

T61 Creative Commons License 2007-01-10 22:16:52 2318
Az írás szakmai részét nem kifogásolom. A többit - s a további utalásokat a törölt topiccal kapcsolatban - igen.

Gabinet, már korábban is kértelek, hogy a személyeskedő jellegű megnyilvánulásokat kerüld! Ez az utolsó figyelmezetetésem!
A hozzászólás:
Augies Creative Commons License 2007-01-10 22:12:59 2317
Norsycat írása hiánypotló és nagyon tanulságos, súlyos hiba lenne törölni, akárki akármiért nyafog.
Előzmény:
T61 Creative Commons License 2007-01-10 22:00:24 2316
Pedig a határára került, és ha továbbra is egy törölt topic törölt hozzászólásait idézgetitek, előfordulhat, hogy ez a topic is törölt topiccá válik.

Akarjátok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!