|
|
|
|
 |
T61
2007-01-10 22:00:24
|
2316
|
Pedig a határára került, és ha továbbra is egy törölt topic törölt hozzászólásait idézgetitek, előfordulhat, hogy ez a topic is törölt topiccá válik.
Akarjátok? |
|
 |
Gabinet
2007-01-10 21:48:22
|
2314
|
Remélem egy macska egyesület MC tenyésztő tagjai nevében érezhetem magam sértettnek a Norsy által idézett írás alapján. Az idézet szintén az Indexen íródott, és macskás írta. |
|
A hozzászólás:
 |
norsycat
2007-01-10 21:34:01
|
2312
|
| Jujjj, nehogy ezt a topikot is töröltesd!!!-:)))))))))))) |
|
Előzmény:
 |
Gabinet
2007-01-10 21:08:36
|
2311
|
| És mindehhez hozzátartozik, hogy a magyarországi Maine Coon tenyésztés további létét megkérdőjelezte egy olvtárs, indokolva azzal, hogy egy tenyésztőnek látszó valaki abbahagyta egyébként is erősen megkérdőjelezhető tevékenységét. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|