|
|
|
|
 |
norsycat
2007-01-10 21:34:01
|
2312
|
| Jujjj, nehogy ezt a topikot is töröltesd!!!-:)))))))))))) |
|
A hozzászólás:
 |
Gabinet
2007-01-10 21:08:36
|
2311
|
| És mindehhez hozzátartozik, hogy a magyarországi Maine Coon tenyésztés további létét megkérdőjelezte egy olvtárs, indokolva azzal, hogy egy tenyésztőnek látszó valaki abbahagyta egyébként is erősen megkérdőjelezhető tevékenységét. |
|
Előzmény:
 |
norsycat
2007-01-10 20:59:15
|
2309
|
Nocsak, ki írt ilyeneket?-:)))
És egyébként végül mi verte ki a moderátornál a biztosítékot? Mikor utoljára néztem, még csak kilátásba helyezte, hogy törli a fórumot, aztán legközelebb már nem találtam. Szerencsére még előtte elmentettem a hozzászólásomat (valahogy volt egy "megérzésem"), mert úgyis akarok ebben a témában cikket írni. Ha már így " hirtelen felindulásból" megírtam, gondoltam, jól jön legközelebb. Viszont elég hosszú, nem tudom, fel lehet-e egyben rakni ekkora anyagot. Ha nem sikerül, majd tördelem.
Aki nem ismeri a hátteret, egy hozzászóló azt állította, hogy a kiállításra vitt tenyészmacskák génállománya össze van kutyulva és olyannyira beltenyésztettek, hogy az már természet ellen való bűn. Na, ezt nem bírtam megállni szó nélkül. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|