|
|
|
|
 |
Raszputyin Sib
2007-01-10 21:38:19
|
2313
|
Talán kettővel utánad írt Kekec, a macska mellett kígyók és békák is röpködtek mindenkire, még a szibériaikról is megtudhattam izgis dolgokat, aztán nemsokára jött a topiktörlés :)
Köszi a hosszú és tanulságos írást, szerintem mindenkinek érdekes, macskafajtától függetlenül! |
|
 |
Gabinet
2007-01-10 21:08:36
|
2311
|
| És mindehhez hozzátartozik, hogy a magyarországi Maine Coon tenyésztés további létét megkérdőjelezte egy olvtárs, indokolva azzal, hogy egy tenyésztőnek látszó valaki abbahagyta egyébként is erősen megkérdőjelezhető tevékenységét. |
|
A hozzászólás:
 |
norsycat
2007-01-10 20:59:15
|
2309
|
Nocsak, ki írt ilyeneket?-:)))
És egyébként végül mi verte ki a moderátornál a biztosítékot? Mikor utoljára néztem, még csak kilátásba helyezte, hogy törli a fórumot, aztán legközelebb már nem találtam. Szerencsére még előtte elmentettem a hozzászólásomat (valahogy volt egy "megérzésem"), mert úgyis akarok ebben a témában cikket írni. Ha már így " hirtelen felindulásból" megírtam, gondoltam, jól jön legközelebb. Viszont elég hosszú, nem tudom, fel lehet-e egyben rakni ekkora anyagot. Ha nem sikerül, majd tördelem.
Aki nem ismeri a hátteret, egy hozzászóló azt állította, hogy a kiállításra vitt tenyészmacskák génállománya össze van kutyulva és olyannyira beltenyésztettek, hogy az már természet ellen való bűn. Na, ezt nem bírtam megállni szó nélkül. |
|
Előzmény:
 |
Gabinet
2007-01-10 19:53:20
|
2308
|
| Norsy.. Ezt az Index-en írták - "sajnálom, hogy a negatív kritikák gondot okoznak, és emiatt igazán értékes információk és gondolatok vesznek a semmibe..."Megtennéd hogy ide is leírod a törölt topikra írt gondolataidat. Valóban értékesek és sajnálom, hogy az enyészeté lett. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|