Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
bmwr12 Creative Commons License 2007-01-10 19:44:36 306
Ugyan ez a topik, akki2c hozzászólásai a 141-es sorszámtól. Eléggé kimerítő.
Előzmény:
isiko Creative Commons License 2007-01-10 19:31:14 305

üdv. 

tapasztalatokra alapuló infókat kérnék a  : FLEKTOGON 2,8/20-ról.

 

Aki már ismeri, több-mindenkitől várnék véleményt. rajzolat-élesség-vignett-kromatik..- mely rekesztől......., stb. mitől jobb v. rosszabb pl.

 

Azt tom hogy nehéz, de azért közelse PENTACON 5,6/500 ugye. Az egyébként milyen ha vki ismeri kézből aztis.?

 

nem digihez elsősorban, bár nemtom azzal micsinálhat a 2,8/30-on kívül /fényerő/  ............   jobb lehet-e mint egy kittobi?    egyáltalán az APS-es digikre ha 24x36 obit raksz miért nem olyan hajdejó? Legalábbis én úgy tapasztaltam.

 

köszelőre nekimélj    üdv:isiko

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!