|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
bmwr12
2007-01-10 19:44:36
|
306
|
| Ugyan ez a topik, akki2c hozzászólásai a 141-es sorszámtól. Eléggé kimerítő. |
|
Előzmény:
 |
isiko
2007-01-10 19:31:14
|
305
|
üdv.
tapasztalatokra alapuló infókat kérnék a : FLEKTOGON 2,8/20-ról.
Aki már ismeri, több-mindenkitől várnék véleményt. rajzolat-élesség-vignett-kromatik..- mely rekesztől......., stb. mitől jobb v. rosszabb pl.
Azt tom hogy nehéz, de azért közelse PENTACON 5,6/500 ugye. Az egyébként milyen ha vki ismeri kézből aztis.?
nem digihez elsősorban, bár nemtom azzal micsinálhat a 2,8/30-on kívül /fényerő/ ............ jobb lehet-e mint egy kittobi? egyáltalán az APS-es digikre ha 24x36 obit raksz miért nem olyan hajdejó? Legalábbis én úgy tapasztaltam.
köszelőre nekimélj üdv:isiko |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|