Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Pémén Creative Commons License 2007-01-10 14:11:22 304
A Helios F=4-5,6-ig, igaza van Százbolhának, nagyon lágy. A szélek meg mindig rosszabb, mint a közepe. De ha durván rossz, próbálj ki egy másik darabot. Én nem tapasztaltam ilyet.
Előzmény:
QnAdam Creative Commons License 2007-01-06 22:05:12 299
a határidőt nem figyeltem, pedig a pancolar lehet hogy érdekelt volna. evvan.

hja, a helios. a mélységélesség (hiánya) nagyon tetszik, viszont nagyra nyílt rekesznél valami hihetetlenmód életlen a képek széle. ez ennyit tud, vagy csak nem szeret digit vázon lenni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!