Keresés

Részletes keresés

Luciferin Creative Commons License 2007-01-10 14:24:40 4671

Leborulok a nagyságod előtt. (Sőt , mint láthatod ezt írásba is adom.)

Bár ez nem fontos, mert Te tudsz fényképezni én meg nem.

Vagy ahogy Te akarod: "vazze de jó ez is" (mert nem vagyok lány azt hiszem rám ez a passzus vonatkozik).

A Benczúr háznál ott leszek.

A hozzászólás:
Analóg Creative Commons License 2007-01-10 11:15:35 4670
Nem szó szerint godoltam, hanem elismerő felhorkanások, csendes "vazze de jó ez is "pisszegések, a lányoktól kis oh-k, stb...
Nem égő. Nektek főleg nem. A jó izlésetekről árulkodna csak!

Találka ma 18:00-kor a Benczúr ház dísztermében!!!
Előzmény:
Luciferin Creative Commons License 2007-01-09 20:34:48 4669

Hááát nem tudom...

Szerintetek ki égne jobban ha ezt megcsinálnánk: "Analóg felvételeinél pedig felkiálltani, hogy BRAVÓÓÓ!!! Ez a fiú nagyon tud!!!"

:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!