|
|
|
|
 |
Luciferin
2007-01-10 14:24:40
|
4671
|
Leborulok a nagyságod előtt. (Sőt , mint láthatod ezt írásba is adom.)
Bár ez nem fontos, mert Te tudsz fényképezni én meg nem.
Vagy ahogy Te akarod: "vazze de jó ez is" (mert nem vagyok lány azt hiszem rám ez a passzus vonatkozik).
A Benczúr háznál ott leszek. |
|
A hozzászólás:
 |
Analóg
2007-01-10 11:15:35
|
4670
|
Nem szó szerint godoltam, hanem elismerő felhorkanások, csendes "vazze de jó ez is "pisszegések, a lányoktól kis oh-k, stb... Nem égő. Nektek főleg nem. A jó izlésetekről árulkodna csak!
Találka ma 18:00-kor a Benczúr ház dísztermében!!! |
|
Előzmény:
 |
Luciferin
2007-01-09 20:34:48
|
4669
|
Hááát nem tudom...
Szerintetek ki égne jobban ha ezt megcsinálnánk: "Analóg felvételeinél pedig felkiálltani, hogy BRAVÓÓÓ!!! Ez a fiú nagyon tud!!!"
:)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|