Keresés

Részletes keresés

Analóg Creative Commons License 2007-01-10 11:15:35 4670
Nem szó szerint godoltam, hanem elismerő felhorkanások, csendes "vazze de jó ez is "pisszegések, a lányoktól kis oh-k, stb...
Nem égő. Nektek főleg nem. A jó izlésetekről árulkodna csak!

Találka ma 18:00-kor a Benczúr ház dísztermében!!!
A hozzászólás:
Luciferin Creative Commons License 2007-01-09 20:34:48 4669

Hááát nem tudom...

Szerintetek ki égne jobban ha ezt megcsinálnánk: "Analóg felvételeinél pedig felkiálltani, hogy BRAVÓÓÓ!!! Ez a fiú nagyon tud!!!"

:))

Előzmény:
Analóg Creative Commons License 2007-01-09 13:14:55 4668
Konkrétan a Bunny képeit ócsárolni, Analóg felvételeinél pedig felkiálltani, hogy BRAVÓÓÓ!!! Ez a fiú nagyon tud!!!Meg ilyeneket. Bunnynál pedig: Még egy esélyt! Még egy esélyt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!