Keresés

Részletes keresés

Luciferin Creative Commons License 2007-01-09 20:34:48 4669

Hááát nem tudom...

Szerintetek ki égne jobban ha ezt megcsinálnánk: "Analóg felvételeinél pedig felkiálltani, hogy BRAVÓÓÓ!!! Ez a fiú nagyon tud!!!"

:))

A hozzászólás:
Analóg Creative Commons License 2007-01-09 13:14:55 4668
Konkrétan a Bunny képeit ócsárolni, Analóg felvételeinél pedig felkiálltani, hogy BRAVÓÓÓ!!! Ez a fiú nagyon tud!!!Meg ilyeneket. Bunnynál pedig: Még egy esélyt! Még egy esélyt!
Előzmény:
BuNnY Creative Commons License 2007-01-09 12:27:48 4667
Ámbörök, aztán holnap a TS-en legyen ám ott a süllyesztős fotósok színe-java! Kötelező bekiabálni, és huhogni ha felismertek valami képet, és hangosan becsmérelni a fotóst/zsűrit/melletted ülőt/ minden képnél!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!