|
|
|
|
 |
Luciferin
2007-01-09 20:34:48
|
4669
|
Hááát nem tudom...
Szerintetek ki égne jobban ha ezt megcsinálnánk: "Analóg felvételeinél pedig felkiálltani, hogy BRAVÓÓÓ!!! Ez a fiú nagyon tud!!!"
:)) |
|
A hozzászólás:
 |
Analóg
2007-01-09 13:14:55
|
4668
|
Konkrétan a Bunny képeit ócsárolni, Analóg felvételeinél pedig felkiálltani, hogy BRAVÓÓÓ!!! Ez a fiú nagyon tud!!!Meg ilyeneket. Bunnynál pedig: Még egy esélyt! Még egy esélyt!
|
|
Előzmény:
 |
BuNnY
2007-01-09 12:27:48
|
4667
|
| Ámbörök, aztán holnap a TS-en legyen ám ott a süllyesztős fotósok színe-java! Kötelező bekiabálni, és huhogni ha felismertek valami képet, és hangosan becsmérelni a fotóst/zsűrit/melletted ülőt/ minden képnél! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|