Keresés

Részletes keresés

Analóg Creative Commons License 2007-01-09 13:14:55 4668
Konkrétan a Bunny képeit ócsárolni, Analóg felvételeinél pedig felkiálltani, hogy BRAVÓÓÓ!!! Ez a fiú nagyon tud!!!Meg ilyeneket. Bunnynál pedig: Még egy esélyt! Még egy esélyt!
A hozzászólás:
BuNnY Creative Commons License 2007-01-09 12:27:48 4667
Ámbörök, aztán holnap a TS-en legyen ám ott a süllyesztős fotósok színe-java! Kötelező bekiabálni, és huhogni ha felismertek valami képet, és hangosan becsmérelni a fotóst/zsűrit/melletted ülőt/ minden képnél!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!