|
|
|
|
 |
mr.debutante
2007-01-09 11:27:47
|
2305
|
Szia Gabinet!
Szólok majd neki,de késő estig dolgozik ma is..... |
|
A hozzászólás:
 |
Gabinet
2007-01-09 06:30:13
|
2304
|
| Debutante. Küldj nekem egy mailt, a tiedről már másodszor jött vissza a küldeményem. |
|
Előzmény:
 |
debutante
2007-01-08 19:16:39
|
2302
|
| hááát mi ezt kihagyjuk:o)))többire ezerrel készülünk:o)))vissza kell rázódnunk ,elvesztettem a fonalat a külföldi kiállítások ügyében is:o(bár a kis nőstényünk szép,és tüzelget(elég titkosan csinálja a drága)úgyhogy a nevezések a lehető legkésőbb fognak megtörténni,nem akarunk kerekedő pocijú kismamával érkezni:o) GABINET:elnézést de mi még nem kaptunk emailen nevezést a kiállításra.tudnál küldeni?köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|