Keresés

Részletes keresés

mr.debutante Creative Commons License 2007-01-09 11:27:47 2305

Szia Gabinet!

Szólok majd neki,de  késő estig dolgozik ma is.....

A hozzászólás:
Gabinet Creative Commons License 2007-01-09 06:30:13 2304
Debutante. Küldj nekem egy mailt, a tiedről már másodszor jött vissza a küldeményem.
Előzmény:
debutante Creative Commons License 2007-01-08 19:16:39 2302
hááát mi ezt kihagyjuk:o)))többire ezerrel készülünk:o)))vissza kell rázódnunk ,elvesztettem a fonalat a külföldi kiállítások ügyében is:o(bár a kis nőstényünk szép,és tüzelget(elég titkosan csinálja a drága)úgyhogy a nevezések a lehető legkésőbb fognak megtörténni,nem akarunk kerekedő pocijú kismamával érkezni:o) GABINET:elnézést de mi még nem kaptunk emailen nevezést a kiállításra.tudnál küldeni?köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!