Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
hsoma Creative Commons License 2007-01-08 22:36:04 48
Köszi :)

egyébként mittomén. elvileg kánonon mennie kőne a fénymérésnek.

soma
Előzmény:
Kezsu Creative Commons License 2007-01-08 22:14:41 47
Kár.

Bár igazábol semmi bajom a manuallal. Gyakran hasznalom a canon obit is manualba.
Megszokas a Pentacon obi utan..=)

De egy nikkon optikahoz mar teljes tipus valtas kene.

Azert koszonom az infokat.
Mondogatom az ismeroseimnek a 400-ast..
Regebben lattam hirdetve, ha ez volt.
Probald ujra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!