|
|
|
|
 |
Gabinet
2007-01-09 06:30:13
|
2304
|
| Debutante. Küldj nekem egy mailt, a tiedről már másodszor jött vissza a küldeményem. |
|
 |
Gabinet
2007-01-08 20:14:03
|
2303
|
| Küldtem. |
|
A hozzászólás:
 |
debutante
2007-01-08 19:16:39
|
2302
|
| hááát mi ezt kihagyjuk:o)))többire ezerrel készülünk:o)))vissza kell rázódnunk ,elvesztettem a fonalat a külföldi kiállítások ügyében is:o(bár a kis nőstényünk szép,és tüzelget(elég titkosan csinálja a drága)úgyhogy a nevezések a lehető legkésőbb fognak megtörténni,nem akarunk kerekedő pocijú kismamával érkezni:o) GABINET:elnézést de mi még nem kaptunk emailen nevezést a kiállításra.tudnál küldeni?köszi! |
|
Előzmény:
 |
Spotted Dream
2007-01-08 01:03:28
|
2300
|
Csak hogy teljen az a naptár idénre is....
NEMZETKÖZI MACSKAKIÁLLÍTÁS 2007. március 24-25. Gödöllő Szent István Egyetem Sportcsarnoka
Nevezési határidő: 2007. március 10....
info: Magyarország legrégebben működő macskaegyesületének honlapja... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|